seljavalu ja parema labajala turse 13.11.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Alates aprillikuu keskpaigast on mul olnud turses parem labajalg, turse on labajala peal, vahel vähem, vahel rohkem.Esialgu tekkis valulikkus labajala peal, arvasin, et on närvipõletik, määrisin, valulikkus kadus ja siis mõned päevad hiljem tekkis turse. Perearst arvas, et on tegemist veenipõletikuga.Juunikuus, kui käisin vasoloogi juures, öeldi, et veenidega on kõik korras. Augustis lasin teha nõelravi jalale, kuid see ei parandanud olukorda. Nüüd käisin kirurgi vastuvõtul, kuna arvasin, et hüppeliiges on vast haige, tekkis valulikkus hüppeliigese juures. Röntgenipilt näitas, et liiges on korras.Kirurg arvas, et kuna mul on aastaid olnud selja radikuliit / olen ka korduvalt nõelravi saanud/, siis tuleb ravida selga, et mingi närv on kahjustatud. Neuroloogi vastuvõtule saan alles 5.01.09.
Kas on võimalik, et seljast tingituna labajalg läheb tursesse.
Lugupidamisega
Tiia

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti mitte. Võiksite konsulteerida reumatoloogiga.

Dr. Ain Pajos