Probleem epilepsiaga 07.11.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere

ma olen 19.a. ja mul on selline probleem et mul tekkisid krambid ja lihaskrambid kui ma sain 16.a.
ma võtan hetkel trileptal 600mg 1,5 tabletti hommikul ja õhtul.
Peale tablettide võtmist tekivad mul krambid ma ei tea enam mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui hood tekkisid teismeliseeas, on täiesti võimalik et ei ole selgitatud täpne haiguse vorm ja trileptal võib olla ebaõige ravim. Võtke perearstilt saatekiri neuroloogile ja helistage tel. 6 748 591.

Dr. Ain Pajos