Surin peas 26.01.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen muidu optimistlik 41 a.naisterahvas ja märkimisväärseid tõbesid ka nagu ei oleks,aga minuga toimus paar päeva tagasi selline kummaline asi,et otsustasin meili teel teie arvamust kuulda.
Nimelt tegin lihtsalt süüa ja äkki oli terve pea nagu torkivaid nõelu täis ja sellega kaasnes selline tunne,et keegi nagu suruks kogu pea sisemuse aeglaselt kokku ning siis jälle laseks aeglaselt lahti,Vot selline lugu.
Ise ma mõtlesin ,et äkki on tingitud kaelalülidest,sest seal küll kõik pragiseb ja ragiseb,kui pead pöörata.Peale seda nn.hoogu,oli pea uimane(vist järgmise päevani). Samal päeval ja järgmisel olid ka need õnnetud ekstrasüstolid,mis mind aeg-ajalt külastavad.
Mis teie arvate asjast või peaks neuroloogile tulema?
Kiri sai küll pikk ja segane vist,aga tänan ikkagi mingigi vastuse eest!
Jõudu ja pikka meelt! N 41.a.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Eelkirjeldatu ei kuulu küll ühegi teadaoleva neuroloogilise haiguse kliinilisse pilti.
Pikaajalisest stressiseisundist tingitud ärevus ja depressioon võivad tingida regulatsioonihäireid ja väga erilisi tunnetusi.
Kui seisund kordub võiksite pöörduda meie laborisse uuringuteks ja konsultatsiooniks.

Dr. Ain Pajos