Tahtmatud liigutused 29.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Mul tulevad tahtmatud liigutused,põhiliselt kaelas,korraks teeb jõnksti ja just enne uinumist.Tavaliselt mitmeid kordi järjest,nii et uinumisest ei tule enam midagi välja.Vahel raputab kogu keha läbi.Kestab umbes neli kuud.Elu kulgeb üsna rahulikult,erilisi pingeid ei ole

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lihastõmblused ja võpatused uinumisel on üsna tavaline ja normaalne nähtus. Erilist ravi need ei vaja.

Dr. Ain Pajos