Valu vasemas jalas 10.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kolm nädalat tagasi tekkis valu vasaku jala vasemal poolel kedraluu piirkonnas ja jala peal.Valu on tugev ja tekkib tunne nagu ei tunnetaks neid piirkondi jalal.Valu ägeneb just vastu ööd kuid on ka piinava iseloomuga päeval.Olen tarvitanud valuvastaseid ravimeid kuid need ei aita.Käisin arstil ja andsin analuusid (uriini,vere ) koik on korras kuid valu on edasi ja sooviksin teada milles voiks olla probleem.Olen 62a.Sooviksin vaid valule leevendust et saaksin öösel magada.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui ravimid ei aita, tuleks selgitada põhjus. Kas perearst suunaks teid ortopeedi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos