valu õlas 05.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Töötan iga päev arvutiga. Perearsti soovitusel magan padjata juba mõnda aega- kaela radikuliidi kahtluse tõttu.
Viimased kaks nädalat oli tüütu pakitsus kaelas, hommikuti kuulevad ka minu lähedased, kuidas ma pead keeran. Kael ragiseb. Tegin remonti, värvisin lage. Pärast seda oli kaelavalu nii hill, et süda kippus sellest pahaks minema.
Nüüd on kael rahulikum, aga valu on vasakus õlas(olen paremakäeline). See valu segab und, on päris valus on keerata-pöörata.
Mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaelaradikuliit algab tihti valu kiirgumisega õlga ja abaluu taha ja hiljem kätte seoses pea sirutamise ja painutamisega. Kui on nii siis tuleks magades kasutada rulli kaela all ja päeval kanda kaela liikumist piiravat kraed. Lisaks soovitan külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591