sclerosis multipleks ja pea pööritused. 10.02.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere!mul oleks selline küsimus,kui mul on pidevalt pea pööritused,kas selle jaoks on ka mingeid ravimeid, mis seda leevendaks?diagnoos pandi 1,5 aastat tagasi.süstin beetaintferoni.aitäh!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ravimeid on, kuid õige rohu saab määrata vaid teades põhjust. Pidage nõu oma neuroloogiga, kes süstid kirjutab.

Dr. Ain Pajos