insulti peale 03.07.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Minu emal juhtus insult ning praegu talle on vaja taastusravi. Mis te saaksite mulle soovitada, kuhu me saaksime pöörduda? Tal on häiritud koordinatsioon (vasakpoolne jalg, käe ning silm ei tööta nüüd hästi korralikult...). Kas see läheb aja pärast korda?
On Eestis erikliinikud, kus saaksid talle kiiremini korda saada?...
Tänan varakult.
Irina.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Neuroloogilist taastusravi tehakse Keila haiglas.

Dr. Ain Pajos