Minestamine 28.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Bussis,umbses ruumis,päikese käes,seistes tekib kõigepealt peapööritus,siis läheb silme eest mustaks ja kõrvus kohiseb.Läheb üle istudes või värskes õhus.Olen kuulnud,et leidub käsimüügiravimeid.Kas oskate midagi soovitada.Vanus 18 aastat.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on kalduvusega minestamistele. Soovitan regulaarselt sportida. Ravimid tavaliselt siin ei aita.

Dr. Ain Pajos