kooma 31.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mu vend on 27a, ja tal juhtus liiklus õnnetus.Tal jooksis veri ajju ja tehti suur vere ülekanne. Nädalaega hoiti teda hingamisaparaadi all. Nüüd siis juba kolm päeva on ise hingad. Aga tal mäluga on praegu enam vähem korras kuid ikka paneb n.ö segast. Arstid ütlesid et see on normaalne praegu, kui hakkab normaalselt toituma siis läheb ka peas tal kõik korda. Tahan teada kas tal ikka läheb kõik korda, ja kui kaua see paranemine võib aega võtta?
Suur tänu

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Paranemine võtab aega kuid. Paranemise ulatus sõltub ajukahjustuse suurusest.

Dr. Ain Pajos