multipleks 01.07.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Sooviks teada,millised põiehäired on multipleksi haigel? Kas uriinipidamatus või midagi muud ka veel? Ja kas ka tavalisel vaatlusel neuroloogi juures on näha tundemärke sellest haigusest,refleksid jne.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on põie regulatsioonihäiretega- kas raskenenud või sagenenud urineerimine.
Kogenud neuroloog paneb üsna tõenäolise diagnoosi juba esmasel visiidil.

Dr. Ain Pajos
tel6 748 591