Valu sääre alaosas 26.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul selline küsimus. Mu emal(49) on juba vist üle poole aasta jalaga probleem. Sääre alumises osas on käimisel valu ja see on hakanud ka nö ülesse poole kolima. Tal on töö, millega seoses ta peab 8 tundi käima. Ta on Voltareni ja muude asjadega määrinud ja perearst on mingid tabletid välja kirjutanud, aga abi pole. Mis see võiks olla ja kas ta peaks pöörduma spetsialisti poole?
neiu(17)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjus võib olla hoopis jalapöia võlvi lamenemine ja pöia ebaõige asend. Tuleks pöörduda ortopeedi poole.

Dr. Ain Pajos