Parema jala 4-s varvas tuim 07.03.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Varvas on tuim ja vähe tundlik, nagu "surnud". Kohati lööb tuline valu sisse käimise ajal ja võtab lausa lonkama.Aga siis läheb jälle üle ja ei valuta üldse.
Aga selline pool tuim olek ei kao kuhugi. See on kestnud juba ligi pool aastat.
Viimasel ajal ainult on valutanud tihemini. Perearsti poole pole julgenud pöörduda.
Kas see võib olla verevarustuse häire või hoopis midagi muud. Mida ette võtta??
P.s. Olen 55 aastane sportlike elukommetega ja normaalkaalus naisterahvas.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere!
Kirja teel on kahjuks üsna raske öelda, millest Teie vaevused on tingitud. Tegemist võib olla mitmete erinevate põhjustega, mille välja selgitamiseks soovitan ikkagi pöörduda perearsti vastuvõtule.