Liigne tundlikkus 10.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minul on juba paar aastat probleem labajalgade,eriti justtallaalused,liigse tundlikkusega,juba ainult soki kandmisel on ebameeldiv.Paljajalu võiks veel kuidagi olla aga mõnikord on vaja ikkagi jalanõusid ka kasutada.Olen invaliidsuspensionil,reumatoidartriidiga.Perearst soovitas mulle B-vitamiini võtta millest algul oli nagu mingit kasu ka aga nüüd tundub etsee ei aita enam.Olekski küsimus,et kas midagi muud oleks veel,mis aitaks?
Teid tänades,Ants

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaebus viitab jalanärvide hulgikahjustusele. Põhjuseks võib olla näiteks suhkruhaigus. Veresuhkrut saab kontrollida perearsti juures.

Dr. Ain Pajos