silmalau pilkumine 03.11.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere!
Olen 50a naine, töötan raamatupidajana, arvutiga päev otsa. Ligi 1,5 nädala jooksul võbeles mul parema silma laug. Nii et seda nägid ka teised. toimus see pea iga 5-10 minuti tagant. algul peale lõunat, vahel ka hommikul juba. Väga ebameeldiv, sest häiris ka nägemist. Käisin silmaarstil, kuid tema kontrollis ja ütles, et see on neuroloogi probleem. Silmad olid sel ajal väga väsinud ja valusad ka. Millest tingitud? Mida ette võtta või kellelt abi saada?Endast veel: Olen väga halb magaja. Iga väike klõps ajab üles ja pärast magama jääda raske. Võin olla üleval 2-3 tundi. Praegune kella keeramise pärast tõusen 5.15, kuid peaksin tund hiljem. Kasutasin Xanaksi, siis jäi see ära. Ja praegu kasutan ligi aasta Nycoflox 20mg tablette 1 hommikul. Tänan.
Loodan leida vastust.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on kroonilise ärevushäirega mis vajab pikaajalist ravi.

Dr. Ain Pajos