ülitundlikkus 27.04.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Kas ülitundlik okserefleks on neuroloogiline häire? Kui on, siis mida selle puhul ette võtta? Olen hädas hambatohtri juures käies, hambaid pestes ja vahel ärritavad mingid lõhnad ka. Aga rase kindlasti ei ole.

Aitäh teile ja ilusat kevadet!

Neiu (22)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ülierk okserefleks ei ole häire vaid bioloogiline eripära. Välja ravida seda ei ole võimalik.
Dr. Ain Pajos