kolmiknärvi põletik 20.04.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

3 aastat tagasi hakkasid kohutavad valud vasaku näo poolel,hambad valutasid jube valu.olen söönud carbamazepini200mg,algul rohkem nüüd vähem2tk päevas.mu tarkuse hambad kasvavad ja arvatavasti sellepärast ongi valus. 2aastat oli kõik nagu korras ja nüüd järsku jälle see kugev valu,ma ei kannata seda välja.selle valuga on ju kohutav elada...mis ma tegema pean kas tarkuse hambad välja tõmbama kas on ka teisi võimalusi.rohte on nii tüütu süüa,need teevad ju uimaseks ja uniseks.kõik uuringute pildid on tehtud kõik on korras,aga kus see neetud kolmiknärv on ei tea keegi.aidake palun või soovitage palun midagi. ette tänades 21a neiu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Konkreetset abi interneti teel anda ei ole võimalik. Tulge vastuvõtule

Dr. Ain Pajos