diski prolaps (2) 19.01.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Sooviks lahti saada valust, mida diski prolaps tekitab!!!! (kAS TE SELETAKSITE PALUN DIAGNOOSI : DISKI ULATUSLIK LAIA BASISEGA MEDIAALNE PROLAPS, VOIMALIK SEKVESTER. KUI SELLINE ASI POLE ISE ENESEST PARANENUD 14 KUU JOOKSUL, KAS OPEREERIMINE ON AINUS TEE ASJA LAHENDAMISEL?)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu on jalas (sääres, labajalas), võib op. asja lahendada. Ainult seljavalu põhjus ei pruugi olla diskiprolapsis.

Dr. Ain Pajos