valu meelekohas 13.11.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Täna öösel ärkasin üles terava valu tõttu vasakus meelekohas: valu oli terav, kohati nagu pulsseeriv ja ainult ühes punktis, silmapõhjas oli samuti rõhumise tunne. See ei meenutanud peavalu.Kuna olin piisavalt unine, siis jäin uuesti magama. Hommikul oli meelekohas kerge rõhumise tunne. Valupisted kordusid jälle lõuna ajal, kuid mitte enam nii intensiivselt.
Enne seda olin eile õhtul äärmiselt väsinud ja kurnatud.
Praegune olek on uimane, väsinud, meelekohta tunnen kuid valu ei tee
Olen naine, 37 -aastane. Enese hinnangul on tervis korras, va juunikuus 2003 "kukkusin kokku", kuna töö on intensiivne ja ei ole endale puhkust lubanud. Arst (neuroloog) määras depressandid (Cipralex), mida võtsinarsti jlgimisel 3 kuud . Lõpetasin augustis. Peale seda olen end väga teotahtelise ja optimistlikuna tundnud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Üsna tõenäoliselt oli tegu migreenihooga.

Dr. Ain Pajos