Keel on aegajalt tuim 01.07.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on varem esinenud pingepeavalu ja pea läks aegajalt tuimaks. Seda esines siis kui oli pingeline aeg ja see läks ise üle. Nüüd mure sarnane on taas pingelisem aeg ja hiljuti oli mul antibiootikumi kuur ja ei tea kas sellest tingitud või pingelisest ajast. Mure siis selline et umbes 1,5 nädalat olnud et keel on selline nagu kare ja kohati läheb tuimaks. Ja viimasel ajal on rohkem ette tulnud ka kui näiteks suur varvas on ühest kohast tuim või sureb käsi ära. Kas see võib olla seotud pingelise ajaga ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuimustunded keha erinevates kohtades on enamasti seotud kroonilise ärevusseisundiga. Korduv või pidev tuimus samas kohas (nt pool keelt ja suu ümbrus) vajab aga kindlasti põhjuse selgitamist.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos