hetkeline teadvusekadu 16.02.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Aeg-ajalt tekivad mäluaugud. Kestust ei tea, kindlasti tajun mäluauku pikemana, kui see tegelikult on. Otsekui oleksin ärganud segasest unest, teadmata, millal magama jäin. Mälu taastub pikkamööda, on ebamugavalt ähmane tunne.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vajalik oleks ilmselt EEG uuring, mis näitab ajutegevust ja selle häireid võimaliku epilepsia korral. Alustada tuleks neuroloogi konsultatsioonist.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos