Peavalu,halb enesetunne. 28.12.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mure selline, et pikemat aega vaevad peavalu ja halb enesetunne. Viimasel ajal lisandunud ka kerge peapööritus. Nimelt on peavalu üsna igapäevane kaaslane, tihti on valukolle ühe konkreetse koha peal, kas siis paremal või vasakul pool, või hoopis kuklas. Lisaks veel tugev ja pidev vilin kõrvades ja pressiv, suruv tunne peas. Olen minevikus saanud kaks tugevat traumat peale, äkki see nüüd tagajärg. Esimene kord kukkusin jääl selili ja kuklaga vastu jääd. Olin 3 nädalat haiglaravil ja kahtlustati isegi kolju murdu/mõra.Kuna olin siis 11 aastane, ei mäleta täpset diagnoosi. Teine trauma kaasnen autoavariiga, kus sain tugeva peapõrutuse, ninaluumurru ja trauma sai ka kael. Olen siin ise pead murdnud ja mõelnud millega tegu ja netist uurides olen leidnud, et äkki tegu kaelamigreeniga, aga see muidugi vaid oletus. Kuna viimasel aja eriti vaevama hakanud, siis plaanisin teie juurde visiiti, aga mõtlesin enne veel siiski siit kaudu ka uurida. Perearsti juures käidud, aga sellise murega soovitas ta minna neuroloogi juurde.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaelaprobleemid on tõesti üks tõenäoline põhjus. Soovitav oleks teha enne visiiti läbi perearsti rö . ülesvõtted kaelalülidest.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos