valud vasakul pool rindkeres ja kiirgab vahel ka paremale poole 18.10.15 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Miks ei kao valud vasakult poolt rindkerest. valu kiirgab ka paremale poole ja rindkere keskele.ei ole kogu aeg .päevas päris mitu korda ja hakkab päris tõsiselt elu segama.aasta tagasi oli ka borrelioos.süda kontroolitud ja ka mandlid eemaldatud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist kroonilise neuropaatilise valuga mille põhjuseks võib olla närvijuure vigastus või viiruskahjustus seega võib valu kesta aastaid ja selgust saab vaid peale visiiti neuroloogi juurde