Paresteesiad 10.01.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Tekib hooti sipelgate jooksmise tunne vasakus peapooles kõrvast ülevalpool, kerge valu samal pool ning üldine surve- ja raskustunne peas. Mis tekitab peas sipelgate jooksmise tunnet ning kuidas sellesse suhtuda? On see midagi sellist, et peaks arsti poole pöörduma?
Tänan!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on põhjuseks krooniline ärevus ja/või depressivne seisund. Raskeid tervisekahjustusi need häired ei põhjusta, elukvaliteedi muutus on aga ilmne. Soovitan kogenud neuroloogi konsultatsiooni.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos