Mõttetöö / Surinad peas ja uimasus 23.05.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Nimelt olen kutseline pokkerimängija. Palju stressi, korrutamist, liitmist, lahutamist ja analüüsimist. Kuna mängin 9-12 tuniiri ühes ajahetkes, siis on see kindlasti üks väheseid töid maailmas, kus inimene peab 8h jooksul suurt hulka infot läbi liigutama...
Nüüd on selline tunne, et minu ´´mental muscle´´ on katki. Ühel ilusal päeval hakkas sessi ajal laks pähe lööma, isegi kerged virvendused silmis + uimasus jms. Rohkem justkui annab tunda pea osa ettepoole vasemale ja paremale. Kookus peas kestab nädal kui ei mängi ja hakkab juba heaks minema. Puhkasin isegi 3 nädalat ja nii kui jälle lauad lahti lõin oli taas 3h pärast ´´kookos´´ peas. Mis teie arvate, mis tegema peaks?´See veits imelik ei ole, et üldse enam pea tugevat mõttetööd ei kannata?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ärevushäire võib muuta inimese töövõimetuks. Soovitan konsulteerida psühhiaatriga.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591