Üks näopool tuim ja katsudes nagu närvivalu 12.05.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist!

Selline mure, et 3 päeva tagasi väänasin jala välja ja selle tagajärjel kukkusin näoga vastu kivisid. Esimesel päeval ei olnud peale jala valu midagi viga, kuid mure on näoga. Mure selline, et järgmisel päeval oli silmamuna valge osa seest verine ja üks näopool tuim, samuti ka hambad. Kui puutun nina, siis on selline tunne, nagu tuimestus hakkaks lõppema. Kui vajutada nina kõrvale põsele siis lööb kahtlane valu natuke alla poole huulele, just nagu oleks mingisugune närvivalu. Vahel kõik selle poole hambad, kus tuimestus on, valutavad, kuid õnneks mitte tugevalt. Kuhu peaksin pöörduma või läheb see ise üle?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna traumapunkti või EMO sse. Vajalikud on ülesvõtted näoluudest.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591