Peavalud, näo- ja peaprobleemid. 11.05.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Probleem on nimelt selline, et mul on tihti peavalud, peavalude vastu olen kasutanud käsimüügil olevaid valuvaigisteid, kuid mitte miski ei ole siiani aidanud.
Mõned kuud tagasi tundsin, et parem kõrv nagu kuuleks kehvemini ja aeg-ajalt oli ja on siiiani vilin kõrvus... mis tekib enamasti pingutamisel, asendi muutmisel. See vilin kaob aga hetkega. Ei ole sellele suuremat tähelepanu pööranud.
Kuid minu suuremaks probleemiks on see, et kusagil 2 nädalat tagasi tekkisid mul imelikud näolihaste tõmblused, jällegi ainult paremal pool. Nüüd on selline tunne, et parem pool näost oleks nagu surnud ... puudutades ja katsudes ma tunnen seda, aga tunne on selline, et nägu oleks nagu ära vajunud või miski nagu suruks sinna. Olen ka kontrollinud peeglist oma näo miimikat, kuid pealtnäha tundub see korras. Peale selle on ka probleeme JÄLLEGI sellega, et parem silmavaade on hägusem kui teise silma oma ning endiselt on ka probleeme selle kõrvaga. Oimukohas tunnen ma tihti survet ... ja tunnen, kuidas seal olev veresoon pulseerib, ka katsudes on seda tunda. Kas see on normaalne, et ma tunnen oma peas veresoont ? Millega võiks tegu olla ja kas sellise probleemiga võib pöörduda EMO-sse? Täpsustuseks lisan, et olen ka neuroloogi juures järjekorras, kuid aeg on alles kuu aja pärast. Ma olen tõesti mures :(

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on tõenäoliselt ärevushäirest tingitud tunnetuste ja vaevustega. Neuroloogi vastuvõtt on oluline asja täpsustamiseks ja ravi määramiseks.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591