Rivotril 26.01.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist, doktor!

Paluksin Teie põhjalikkusele tuginedes arvamust tähelepanu äratanud olukorrale!
Nimelt paanikahäire diagnoosi alusel, kusjuures on püütud viimasel ajal hakkama saada loodusliku AD depremiiniga, kõrvale 0,5 mg Rivotrili õhtuti! Võitlus on üsna keeruline, sest AD võetud pikaaegselt!
Juhul kui on olnud tarvidus suurema annuse Rivotrili järele, kõrvale ka diazepami, siis mitmetel kordadel on tähelepanuks( muidu on pidev pearinglus ,nõrkus)-aga järgmisel päeval pärast olukorda on pea selge ja puuduvad pearingluse tunnused, ka nõrkusele vähem tunnet!
Doktor! Kas on mingid sõltuvuse tunnused või oskate anda suunitlust peaaju keerulisele funktsioonile? Muidu on eelnevalt peauuringuid tehtud-neuroogiliselt hinnatud positiivselt!
Teid ette tänades!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pikemaajalisel pideval kasutamisel võivad põhjustada sõltuvust nii Rivotril kui ka Diazepam. Sõltuvust ei tekita kaasaegsed antidepressandid milledel on just raviv toime.

Dr. Ain Pajos

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Neuroloogia

RIVOTRIL-i tarvitamine.

olen kasutanud seda rohtu juba 16 aastat. kui olin 26 aastane tekkisid mingisugused haigus nähud:ärevus,nõrkus,isutus,pearinglus,jne.ja siis olin katse jänes,olin haiglates,uuriti siit ja sealt,ei midagi.sõin ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Rivotril kuulub ravimite gruppi millede pikaaegne kasutamine viib sõltuvuse tekkele.
Kui krambihoogusid olnud ei ole, siis hoolimata EEG leiust ravimeid võtta ei ole vaja.
Soovitan proovida ...

Loe edasi

epilepsia?

Tere!Olen 44 aastane naine kellele kirjutas arst ravimi"Rivotril".Infolehe läbilugenuna olin nõutu-kasutatakse epilepsia raviks!?Siiani olen omaarust depressiooniga maadelnud(3kuudSeroxat`i manustanud ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Küsige nõu ravimit väljakirjutanud arstilt, kes on teie haigusega tuttav.

Dr. Ain Pajos

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: