Rivotrili asendamine 07.03.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on suur mure seoses ravimiga Rivotril. Nimelt on mul diagnoositud kõõrkaelsus, millega kaasnevad valud ja tõmblused kaelas ja kätes.Seetõttu olen aastaid tarvitanud ravimit nimega Rivotril.Kahjuks hetkel on sellel rohud tarneraskused ja seda pole kuskil Eestis võimalik välja osta.Kas sellele ravimile on olemas asendust,mida tarneraskuste perioodil kasutada? Järsk rohu lõpetamine võib olla ohtlik.

Lugupidamisega

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Rivotrili asemel võib kasutada ka muid epilepsiarohtusid milliseid kirjutab välja neuroloog.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika