epilepsia? 02.05.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Olen 44 aastane naine kellele kirjutas arst ravimi"Rivotril".Infolehe läbilugenuna olin nõutu-kasutatakse epilepsia raviks!?Siiani olen omaarust depressiooniga maadelnud(3kuudSeroxat`i manustanud 2*20mg päevas)mis siis neid kahte diagnoosi seob;miks arst ei teavita konkreetselt-mulle olevat see "Rivotril"ööseks unerohuks (kuid infolehelt sellist toimet ma küll välja ei lugenud).Kuid mõjus hästi mind hooti vaevavale kurgupiirkonnast kuni kõrvadeni ulatuvale pingekrambile mis surus hambad kokku!Kas ma peaks rohkem teadma seoses epilepsiaga ja kust saaks infot uuringu-ja ravivõimaluste(ka tasuliste)kohta,et edasi elades ma ka ise teaksin mis mul lõpuks viga on ja kuidas sellega toime tulla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsige nõu ravimit väljakirjutanud arstilt, kes on teie haigusega tuttav.

Dr. Ain Pajos