surinad jalgades 15.08.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

mul diagnoositi ärevushäire 10 aastat tagasi. Vahelduva eduga olen tarvitanud erinevaid antidepressante. 2 kuud tagasi peale töö kaotust ja elukaaslase lahkumist ei saanud paar kuud õieti magada. Ühel päeval lõi jalgadesse sisse tugevad surinad, nagu väiksed elektrilised torked, mis ei kao. Millega tegu võib olla? Kas nendest surinatest saaks kuidagi vabaneda, kuna segavad suht tugevalt enesetunnet?

liis (26)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on ärevushäire ägenemine ja sellest tingitud probleemid.

Dr. Ain Pajos