Unenäod tekitavad peavalu 08.04.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 49 aastane naine. Õhtul kella helisema panemine, et ärgata kell 5 ja tööle minna, viib une. Eelnevad protseduurid ja abivahendid pole aidanud. Justkui oleksin ise kell ja jälgin aega. Kui juhtun und nägema, tekib peavalu. Mida kehvem unenägu, seda suurem valu, mis lõpetab ka magamise.
Hommikul on tunne et pea on jalgpalliks olnud. Viimasel ajal sageneb. Elukombed tervislikud, ravimeid ei tarvita, majandusraskused puuduvad, tööl olukord nagu kõigil praegu. Elu peaks olema kui lill, aga on jalgpall.
Peraarst kehitab õlgu.
Lugupidamisega Ann

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Unehäiretel on mitmed põhjused. Vahel tuleb kasutada ka ravimeid.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos