NÄGEMISHÄIRED 14.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Kas on võimalik, et tugevatoimelised antibiootikumid ( neuroborrelioosi vastu ) tekitavad nägemishäireid ( helendus silmade ees, nagu väike elektripirn )? Silmaarsti poolt kontrollitud-korras.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui tegemist on hooti esineva häirega millele järgneb peavalu, on tegemist migreenihooga. Antibiootikumid sarnast häiret ei põhjusta.

Dr. Ain Pajos