Punastamine, higistamine, kõrge pulss pidevalt 13.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on nüüd selline kysimus, et kas ka Eestis sooritatakse taolist närvisüsteemi blokeerimise operatsiooni(ESB) nagu seda teeb Soomes Timo Telaranta?
Olen kuulnud, et on olemas taoline operatsioon, ainult et teatud närvid lõigatakse läbi, mitte ei blokeerita? Kuna see operatsioon on päris kallis, kaalun ka teisi variante, ravimeid nagu ei tahaks kasutada:) Ja kas see on mul psühholoogiline haigus v mis? Ma ei saa aru:) Olen 21 ja algas see kümnendas klassis, sellised kontrollimatud higistamise ja punastamise hood mõnikord täiesti tyhja koha pealt. Enne seda esinesin teatris ja klubides jne:P Ei tunne ära ennast. Väsitav on.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Seda tuleks küsida mõnelt neurokirurgilt. (Mustamäe Haigla, Tartu närvikliinik)

Dr. Ain Pajos