Öösiti ärgates jalgades imelik "kõikumine" 07.01.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Probleem selline, et vahest kui öösiti sügavast unest ärkan, siis on jalgades selline imelik kõikuv või kuidagi ühele poole-teisele poole liikuv tunne. Seda on väga raske seletada, kuid muud peale selle ei esine. Kui suudab magama uuesti jääda, siis hommikul on kõik korras. Oskate öelda, kas tegemist on väsimusest tingitud olukorraga või millegi muuga? Ise arvan, et esimene variant. Ja haaratud on just põlvest all pool olev jalgade osa.

Tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla nn. rahutute jalgade sündroomiga. Ravi on olemas. Tuleb tulla vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591