Jäsemete kontrollimatu värisemine 16.11.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on selline delikaatne küsimus ning ei ole täiesti kindel, kas see on õige alajaotus, kuhu sellest kirjutada, aga pärast seksi hakkavad minu elukaaslasel jalad ning käed kontrollimatult värisema- see kestab umbes 5-10 minutit ning siis on temal jälle kõik korras. Millest selline asi võiks olla põhjustatud- kas näiteks sellest, et tal on diagnoositud migreen?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist ei ole migreeniga. Põhjust ülaltoodu alusel öelda ei saa.

Dr. Ain Pajos