kukla-peavalu 23.09.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mure juba pikemat aega kestnud peavalus.Pea valutabki rohkem kuklast.Kael on kange ja keeremisel ragiseb.Valu ühtlane-pole nõrgem ega tugevam.Valutab nii öösel kui päeval vaikselt-tuimalt.Püsti tõustes,eriti õhtuti,hakkab pea valusalt tuikama.Ka kummardudes on peas valusam tunne.Olen naine 36a.vana.Vererõhk kõigub,kord korras,kord üle.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik et põhjus on kaelalihaste pinges ja kuklanärvide ärrituses mis realiseerub kroonilise peavaluna. Massaazi ja valuvaigistite ravikuur võib aidata.

Dr. Ain Pajos
tel. 6748 591