peavalud terves vasakus pooles 14.05.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Olen 37 a naine.2007a sügisel hakkas mul valutama pea vasak pool.valu on silmakoopas,vasak kõrv valutab ,vasak kurgupool on punane ja valus, kusjuures ei punetus ega valu ei kao vaid on pidevad.Valutavad ka vasakul pool ülemised purihambad ja mõlemad põskkoopad,eriti vasak pool.Vahest aga õnneks harva on esinenud valusööste peas.Peast on tehtud kompuutri pilt see ei näita midagi,kui et vasakul ninapoolel on kõverus sees.seda lähen sirgeks tegema 23 oktoobril 2008.LOR arvas et ninakõverus võib põhjustada peavalusi.Pea on mul valutanud nii kaua kui ma mäletan.Aga millest võivad olla nüüd need valud mis on seotud terve vasaku poolega.19 märtsil käisin kilpnäärme opil,lõigati ära kilpnäärme vasak pool sest seal oli tsüst ja peale seda opi on läinud valud tugevamaks.Käisin mitu korda perearstil aga ta ei oska ka midagi öelda.Rääkisin seda lugu hambaarstile tema arvas et kolmiknärvi neuralgia,perearst arvas jälle et väga ebatüüpiline .Ehk oskate Teie midagi arvata.Hammastest on panoraam pilt tehtud neis asi ei ole.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Asi tundub olevat keerulisem ja vajalik on läbivaatus ja uuringutega tutvumine.
Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos