valu käerandme juures 13.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on kaks päeva tagasi hakanud käe randme ümbert valutama.Selline püsiv valu on käeluu sees.Siis kui teen randmeringe käele siis on selline terav valu..
Määrisin siis Ice Gel-i nimelise rohuga päevas kaks korda aga ei mingit kasu.
Mõtlesin, et äkki kasvõi natukene leevendaks seda valu, sest ei saa enam oma igapäeva tegevusi vasaku käega teha.Aga see ei aidanud üldse, ning tunnen, et valu on isegi natuke tugevam kui eile.
Mis võiks olla selle põhjuseks?
Lihtsalt üleöö hakkas valutama..

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist ei ole närvivaluga. Võimalik on liigesepõletik, nt. reumatoidartriid. Soovitan konsulteerida perearstiga.

Dr. Ain Pajos