VALU JALAS,REIES 17.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Paar kuud tagasi hakkasin tundma vasakus jalas ja hiljem ka reieliigeses,kui ma õigesti väljendan ja ka puusas valu,aga mitte välja kannatamatut.Kui valu ägenes pöördusin perearsti poole.Peale röntgenpildi vaatamist oli diagnoosiks kõver selgroog.Pidin võtma 7päeva dixlomelaani ja määrima geelidega,mis ei ole minu probleemi lahendanud.Puusas on veidi vähem seda ebamugavat valu,see ongi selline tunne,et ei oska hästi kirjeldada.Paremas puusas on olnud enne paar korda radikuliidi hoogusid,aga hetkel on nagu teisiti.Istudes valu ei ole,liigutada saan ka aga küürutades lööb kõige rohkem valu vasakusse reide ja reie liigesesse.Kiri on natuke raskesti vist arusaadav nagu kogu minu probleem mida ma ei oska hästi seletada,sest enne pole sellist tunnet olnud.Olen 47a naine.Kui võimalik vastake ja hea meelega tuleks teie vastuvõtule oleme lapsega aastaid tagasi teid külastanud.Aitäh.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valude põhjuseks võib olla nii nimmelülide kui ka puusaliigese haigus. Täpne põhjus selgub läbivaatuse käigus.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591