vasem käsi 25.11.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

vasema käe väikses sörmes hakkas mit päeva tagasi nagu nöeltega torkima. kui höörusin läks ära. kuid tuli tagasi ja see on läinud edasi ka järgmisse sörme ja siit siirdunud käelabasse väikse sörme alla poole. selline surin sörmedes ja paremalpoolsel käes. puudutamisel on selline ebameeldiv tunne ja selline väike surin kogu aeg sees. kui käe töstan pusti siis tundub kui väiksed nöelad torgiks . olen proovinud ise seda höörumisega vähendada, kuid ei. ei tea kas on midagi tösist vöi läheb ise mööda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist käenärvi kompressiooni ja vigastusega, võimalik et küünarliigese piirkonnas. Vajalik on neuroloogi läbivaatus.

Dr. Ain Pajos