tasakaaluhäire 27.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on tasakaaluhäire püsinud veebruarikuust alates. Seoses sellega kukkusin pea ja õlaga vastu seina. Vasem pool pead ja kael jäid valusaks ja kangeks mitmeks kuuks.Peale tehti veebruaris magnet- ja kompuuteruurig.Midagi ei leitud.Minu kaebuste tõttu kaela valuliku ja puuduliku liikuvuse osas tehti kaela röntgen novembris.Kaelas on muutused,kuid ma ei tea,kas need on tingitud traumast.Kas sellepärast võivad kesta ka tasakaaluhäired? Palun Teie arvamust,et vastuvõtule registreeruda. Lugupidamisega, Kaja.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tasakaalutustunne võib seostuda probleemiga kaelas, selge pearinglus aga on ilmselt teise põhjusega. Mõlema probleemiga võite pöörduda meile.

tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos