Epilepsia? 02.07.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mure järgmine.
Meie firmas tuli autojuhiks tööle uus inimene, kes esimesed paar nädalat tundus igati normaalne, aga siis tulid autos(õnneks kõrvalistmel) epilepsia kirjeldusele vastavad krambid. Ise ütleb, et enne ei ole olnud ja traumast oli öeldud, et naatrium oli organismist otsas. Tema eelneva alkoholitarbimise kohta info puudub. Kui suur on tõenäosus, et sama asi võib veel korduda? Kuidas peaksime käituma, saatma kuskile kontrolli või üldse mitte enam rooli lubama ja lepingu lõpetama?

Ette tänades,
Ants

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti tuleks saata neuroloogi vastuvõtule ja lisauuringutele (EEG).

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591