Uuringud 16.12.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kuskil aasta poolteist on olnud pearinglused ja pilgu kinni jäämist päris mitu korda päevas, samalajal kui pilk kinni jääb saan kõigest aru ja saan ise sellest ka valja tulla, on ka palju hajevil olekut. Tehti tabaline EEG mis ei näidanud midagi, siis tehtu une-eeg mis ka ei näidanud midagi, arstid kahtlustasid epilepsiat. Kas üldse on võimalusnsellele kui uuringud ei näidanud, seat nüûd tahetakse panna haiglasse päevaks-kaheks ja see masin külge. Mul on varasemalt olnud rahapuudus ja hakkasin ka B12 võtma mis natuke on leevendanud aga arst ei usu, et sellest on. Mis teie soovitaksite?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selle kirja järgi küll mingeid ravisoovitusi anda ei saa. Kuna kahtlustati epilepsiat, ja kui tõest esinevad mingid hood silmade fikseerumise, kõnevõimetuse, tardumise ja hilisema mälulüngaga on kahtlused põhjendatud. Soovitav on informeerida lähedasi sarnase seisundi esinemisel püüda see fikseerida videosse arstile näitamiseks.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika