Meningioom 30.04.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Paar aastat tagasi avastati mul peas meningioom. Uuringutes on selgunud, et vahepealse aja jooksul pole muutusi toimunud. Lisaks on mul peale sünnitust diagnoositud kilpnäärme alatalitus, mis allub ravile.
Minu küsimused oleks: kas minu olukorras on vastunäidustatud infrapunasaun, magnetravi ning hormoonspiraal?

Ette tänades,
Kristi

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Meningioomile eeltoodu mõju teadaolevalt uuritud ei ole.

Dr. Ain Pajos