käes sipelgad 25.01.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Alates randmeäärest mööda käelaba väliäärt kuni väikese sörme otsani on tunne nagu oleks sipelgad.Mis see on,kas läheb ise yle,mis harjutusi teha,kas soojas vannis käe hoidmine aitab,kas on mingeid kreeme.

Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks võivad olla muutused küünarliigese piirkonnas olevas närvikanalis ja sellest tingitud närvikompressioonis. Vältige kõverdatud käega keha all magamist. Kui asi aegamööda ei parane, tuleb külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos