kukkumine 28.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kunagi ma kirjutasin teile oma kukkumisest peapeale ja sellega kaasnenud hädadest...käisin siis teie juures vastuv6tul...sain teilt ravi....paar päeva v6tsin neid rohtusid ja siis jätsin katki kuna ei kannatanud neid(olin koguaeg uimane,süda oli koguaeg paha,kõht lahti) a siis jäid mul ära ikkagi need tugevad peavalud ja kramp näos...ja nyyd pool aastat pole nagu midagi erilist viga olnud v.a m6ned korrad kui pea on valutanud...aga nüüd hakkasid mul jälle need tõmblused ...mitte seal p6sesarnas kus ennem oli vaid ümber silmade...nyyd viimased 3 päeva on silmade ümbert t6mmelnud ...vahepeal pole midagi siis hakkab jälle pihta ja nii terve päeva...muid kaebuseid nagu pole...et kas ma peax jälle teie juurde tulema v6i laskma analüüse teha mingisuguseid?

ette tänades Gerli

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ravimitel on alati ka mõned kõrvalnähud. Kui need ilmnevad, tuleks kohe võtta kontakt raviarstiga. Tõenäoliselt vajate pikemat ravikuuri.

Dr. Ain Pajos