Peas tukslev veresoon 16.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Nädal aega tagasi hakkas peas versoon tukslema ja teeb seda vahelduva eduga päev läbi suht imelik pea ei valuta ega midagi. Kas tegu on stressi või millegi muuga elu viimasel ajal küllalt keeruline olnud. Kas peaks pöörduma arsti poole?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tukslev veresoon ei tähenda ohtu elule. Võiks kontrollida vererõhku.

Dr. Ain Pajos