Valu paremas õlavarres 30.09.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Pikemat aega vaevab valuimpulss paremas käes,mis nüüd on teinud jäigaks
õla.Liigutused on piiratud,särgi seljast võtmine tekitab valu.Perearst määras valuvaigistit ja füsioteraapiat.Suurema valu võttis see ära ,aga päris korras käsi ei ole.Ei saa hästi aru kas valu on lihases või on tegemist närvipõletikuga.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu tekib õlavarre tõstmisel, on põhjuseks õlaliigese kõõluse või liigeskapsli põletik millega tegeleb traumatoloog.

Dr. Ain Pajos