Entsefaliidi võimalik esimene staadium? 06.09.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
4 päeva peale puuki tekkis väike palavik, nüüdseks on see olnud 7 päeva. Mõni päev palavikku pole, järgmine päev on jälle. Ka esineb situatsiooni on palavik/pole palavikku vahelduvalt ühe päeva kestel. Külmetumise tunnuseid (nohu, köha), pea- ega liigesevalusid ei ole.
Kas arsti poole pöördumiseks oleks selguse saamiseks ja halvema ennetamiseks praegu mingit mõtet, või tuleb lihtsalt oodata ja vaadata, kas tulevad tõsisemad tunnused või mitte?

aitäh!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitav on kohe minna perearsti vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos